Vi hjälper dig hitta den bästa lösningen på ditt problem inom korrosion, ljuddämpning, limning och tätning.

Kontakta oss med ditt problem genom att använda formuläret här vid sidan, så hjälper vi dig hitta den bästa lösningen.

Du är också välkommen att kontakta oss direkt på telefon 0451-880 00.




Dan Karlsson
VD
Tel: 0451-880 05
Mobil: 070-666 80 67
E-post: dan.karlsson@dinitrol.se

Joakim Glavå
Försäljning Verkstad
Tel: 0451-880 00
Mobil:
E-post: joakim.glava@dinitrol.se



Johan Albrektsson
Logistik Inköp
Tel: 0451-880 12
E-post: johan.albrektsson@dinitrol.se



Kerstin Brinck
Logistik Inköp
Tel: 0451-880 02
E-post: kerstin.brinck@dinitrol.se



Johan Karlsson
Dinitrol Center
Tel: 0451-880 07
Mobil: 076-339 34 93
E-post: johan.karlsson@dinitrol.se



Johan Richard
Dinitrol Center
Tel: 0451-880 08
E-post: johan.richard@dinitrol.se



Gert Petersson
Lager Distribution
Tel: 0451-880 21
E-post: gert.petersson@dinitrol.se


DaCar AB
Bultvägen 7
281 43 Hässsleholm

Växel:  0451-880 00
Fax:      0451-104 10
E-post: info@dinitrol.se

















Kontakta oss här så återkommer vi snarast
















 
 
Webbplatspolicy, Copyright © DC-SVERIGE AB 2011. All rights reserved.  Produktion:Brynolf & Co/Lindelöf & Co. www.lindelof-co.se